Допоможи героям

help3 квітня 2015 року в місті Житомирі, у Палаці культури відбувся благодійний концерт на підтримку поранених бійців в АТО «ДОПОМОЖИ ГЕРОЯМ». Захід відбувся за участі відомого автора, українського композитора, виконавця, голови благодійного фонду «Ветеран-1» В’ячеслава Кукоби, лауреатів всеукраїнського фестивалю «Розстріляна молодість» Володимира Хмельницького та дуету «Забава», барда Павла Опанасюка, танцювального колективу «Фантазія», дитячої театральної студії «Смайлики».

Доброчинну музичну акцію підтримали в.о. міського голови Любов Цимбалюк, боєць АТО Едуард Мальований та волонтери м. Житомира. Перед початком у фойє продавали українські сувеніри. Кошти із продажу спрямували на допомогу пораненим бійцям в АТО. На благодійний концерт прийшли небайдужі люди, військовослужбовці та бійці АТО, волонтери.

Концерт розпочав Вячеслав Кукоба, який приїхав не сам а з бойовими побратимами – героями восьмої «афганської» сотні Самооборони Майдану, що нині активно підтримують армію. Багато хто з цих мужніх захисників України отримав вогнепальні поранення на Майдані або в зоні АТО, але не зламались і продовжують допомагати воїнам на сході.

[youtube]76Hr7IejYDA[/youtube]

Чудово виступив дитячий танцювальний колектив «Фантазія», він отримав гучні оплески а дует «Забава» заспівали пісню «Лелеки». Надзвичайно хвилюючою була поява на сцені учасників бойових дій в Афганістані барда Павла Опанасюка і Володимира Хмельницького. Він виконав фронтову пісню« Батальйонная разведка».

Зі словом подяки виступив заступник голови міської ради. Побажав учасникам концерту подальших творчих успіхів та тісних дружніх контактів з бійцями української армії, які захищають нашу батьківщину. В’ячеслав Кукоба як заступник голови ВГО «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» вручив ордена «Честь. Пошана. Пам’ять» Валерію Фісуну пораненого на Майдані та вдові загиблого Олега Оникиенко, який був поряд з нами на Майдані та в зоні АТО. Вічна йому пам’ять – Герої не вмирають.

Серед нагороджених медаллю « За вірність бойовому товариству» був старшина добровольчого батальйону «Київська Русь»Едуард Мальований наш земляк, який був тяжко поранений в зоні АТО . Під час дійства виступила Полякова Анна — Луїза. Вона розповіла про волонтерську роботу, яку здійснює разом зі своїми друзями, допомагаючи пораненим бійцям .

Після благодійного концерту усі зібрані кошти були передані на операцію та реабілітацію тяжко пораненим бійцям Перепечай Михайло 1990 р. н. Кондратенко Олексію 1984 р. н. Такі акції засвідчують єдність українського народу та армії .Єдину націю не перемогти.

 

Слава Україні – Героям Слава.

 

Голова Благодійного фонду «ВЕТЕРАН1» В.Кукоба

Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.